Masáže

Masáže v Mělníku, relax pro celé tělo

masáže mělník

 

V našem specializovaném obchůdku ČAS PRO MĚ nenajdete pouze nabídku české přírodní a bio kosmetiky, potravinových doplňků a přírodních přípravků, ale můžete pro vaše tělo udělat i něco více. V rámci našich služeb si můžete dopřát příjemné masáže a odpočinout si tak od každodenního stresu a shonu.

 

Masáže Mělník – naše nabídka

Našim klientům se snažíme poskytnout výběr nejen z již dobře známých a zavedených klasických relaxačních a sportovních masáží, ale také z takových, které nejsou příliš známé.

 

 

Z našich služeb Vám proto nabízíme:

 

 

Proč je masáž pro vaše tělo důležitá?

masáž mělník

Masáž těla uvolní svaly a navodí pocit pohodlí

Již staří egypťané a číňané si uvědomovali význam masáží pro tělo. Nejstarší zmínky pocházejí právě z Egypta a datují se až doby 5000 let př. n. l., kde jsou masáže uváděny jako jeden z léčebných prostředků. Masáž se využívá se pro různé potíže pohybového aparátu jako např. bolesti kolen, artritida, ztuhlá ramena či bolesti bederní páteře. Pokud je masáž provedena správně, pak se velice často uleví lidem i s vážnými bolestmi zad a krku a to dokonce už po třech terapiích. Masáže snižují také bolesti kotníků, ramen a kolen.

Masáž uleví lidem po úrazech

Masáž se doporučuje i u dalších zdravotních obtíží, jakými jsou vysoký nebo nízký krevní tlak, ekzémy, bolesti žlučníku či menstruační potíže.

Masáž ulevuje lidem s migrénou

Je také vědecky prokázáno, že masáž zlepšuje imunitu, působí u alergií a astmatu. Snižuje bolesti způsobené infekcemi močového měchýře a zlepšuje funkci ledvin.

Masáží pro psychickou pohodu

Díky rychlé době v níž žijeme, trpí řada lidí psychickými problémy. Masáž zklidňuje psychické potíže, deprese a potíže se stresem. Ulevuje také od hučení v uších.

Ceník masáží:

 

  30min 45min 55min 60min 90min 120min
Masáže 270,- Kč  370,- Kč  X 500,- Kč 690,- Kč 940,- Kč
Masáž lávovými kameny 470,- Kč  X  600,- Kč 790,- Kč  1040,- Kč
Těhotenská masáž 300,-Kč 500,-Kč  X X X

 

Kojenecká masáž (od 6. týdne do 1 roku)

  • Délka 15 – 20 minut
  • Cena: 200,-Kč

Dětská masáž (starší děti)

  • Délka 30 – 45 minut
  • Cena: 300,-Kč
 
 
 

Rezervace masáží objednávejte na tel. čísle 725 449 818.