Masáže

Masáže v Mělníku, relax pro celé tělo

masáže mělník

 

Přejeme Všem KRÁSNÝ DEN.. 🙂 .

V našem specializovaném obchůdku ČAS PRO MĚ nenajdete pouze nabídku české přírodní a bio kosmetiky, potravinových doplňků a přírodních přípravků, ale můžete pro vaše tělo udělat i něco více. V rámci našich služeb si můžete dopřát příjemné masáže a odpočinout si tak od každodenního stresu a shonu.

Teď si povíme si něco o masáži.

MASÁŽ – je nejstarší formou terapie. Je to relaxace pro celé naše tělo. Při masáži dodáváme tělu energii, a a naše tělo si funkce svých orgánů poté harmonizuje samo. Rozproudíme energii a povolíme stagnace ve všech energetických drahách. Uvolníme napětí v celém těle.

Jsme zvyklí , že  když se objeví nějaká bolest, vzít si pilulku . Ale ta nám nepomůže k vyléčení, jen nám na chvilku uleví od bolesti. Musíme se o své tělo starat celoročně , a masáž k tomu velkým dílem přispívá. Nezapomeňte , že …. POHLAZENÍ JE LÉK ….

Při příjemné masáži a úžasné hudbě si odpočinete od každodenního stresu a shonu a budete krásně uvolnění a bude Vám fajn.. A pokud si po masáži dopřejete odpočinek ve stylu.. zavrtat se do postele , nebo si někam zalést, vzít si něco k pití  a zajímavou knížku do ruky ( kde přečtete tak dvě ,tři stránky , protože víc nestihnete, jelikož se začnete vznášet na obláčku snů.. ) ,tak to bude to nejlepší, co pro sebe můžete v danou chvíli udělat.. 🙂 .

MASÁŽ  ulevuje  –  po úrazech, při bolestech zad a celého pohybového aparátu, lidem s migrénou, rozproudí energii a krev ve všech drahách a orgánech, a působí blahodárně na celý náš organismus.

Promázneme Vaše záda krémem, který vyživuje pokožku, je regenerační, bioinformační , S AKTIVNÍM KYSLÍKEM. Dále obsahuje i pestrou paletu MINERÁLŮ, KŘEMÍK A ZLATO, dále ještě např ALOE VERA, DRAČÍ KREV, olej z ČERNUCHY SETÉ, ORGANICKÉ KYSELINY, atd …. Jelikož má i vysoký obsah přírodních látek , má proto i tmavou barvu. 

Tento krém má výborné účinky na pokožku, revma, bolesti kloubů záněty, a též urychluje detoxikaci.

A co říci závěrem?

Na každého z Vás se budeme těšit a starat se o Vás jako o vlastní.. 🙂 . 

PŘIJĎTE SE PŘESVĚDČIT NA VLASTNÍ KŮŽI 😎 .

TAK NASHLEDANOU V MĚLNÍKU , v krámku s vševypovídajícím názvem..   ČAS PRO MĚ..

     UDĚLEJTE SI ČAS SAMI NA SEBE A PŘIJĎTE.. 

Mějte se všichni krásně, a ať je Vám na tomto světě nádherně.. 🙂 ..

Z našich služeb Vám proto nabízíme (pro více info klikněte na konkrétní masáž):

Ceník masáží:

 

  30min 45min 55min 60min 90min 120min
Masáže 280,- Kč  370,- Kč  X 500,- Kč 690,- Kč 940,- Kč
Masáž lávovými kameny 470,- Kč  X  600,- Kč 790,- Kč  X
 
 
 

Rezervace masáží objednávejte na tel. čísle 725 449 818.